جدیدترین مقالات - شش

...
زیست اخلاقی ساکنان متاورس زیست اخلاقی ساکنان متاورس
در یکی از اتاق‌‌‌‌های کلاب هاوس بحث درباره روش خرید زمین و مِلک در #متاورس بود؛ فرا-جهانی که هنوز نیامده با خود مالکیت، پول، و اصطلاحات خاص خود را آورده است.

✳️در این فضا چگونه #اخلاقی باشیم؟

💢 متاورس را جدی بگیرید...دنیای جدیدی در راه است.
@harahmati
پنج شنبه بیست و هفتم آبان ۰۰
رهنمایانِ راه گم کرده:چرا مواجهه ما با سلبریتی ها ممکن است به تزاحم اخلاقی منجر شود؟ رهنمایانِ راه گم کرده:چرا مواجهه ما با سلبریتی ها ممکن است به تزاحم اخلاقی منجر شود؟ چرا مواجهه ما با سلبریتی ها ممکن است به تزاحم اخلاقی منجر شود؟ چهارشنبه نوزدهم آبان ۰۰ 💢وقتی زندگی تان شیرین است به زخم دیگران نمک نپاشید، لطفا 💢وقتی زندگی تان شیرین است به زخم دیگران نمک نپاشید، لطفا ✅ به مناسبت افاضات اخیر یکی از خانم‌‌‌‌های #بازیگر پرحاشیه و پر ادعای کشورمان که بی توجه به مشکلات جامعه، به مردم کم بضاعت طعنه زده بود مطلب زیر #بازنشر می‌شود:

💢وقتی زندگی تان شیرین است به زخم دیگران نمک نپاشید، لطفا

دوشنبه هفدهم آبان ۰۰
ماشین‌‌‌‌های سوپرهوشمند و مسئله اخلاق ماشین‌‌‌‌های سوپرهوشمند و مسئله اخلاق ✅برخی متخصصان هوش مصنوعی گفته اند امکان این که در قرن حاضر «ماشینی هوشمندتر از انسان» superintelligent AI ساخته شود بسیار ا ست، و برای این که کنترل امور از دست انسان خارج نشود باید با تشریک مساعی جهانی کد‌‌‌‌های اخلاقی خاصی تدوین شود.
⭕️سوال این است: برای این که افراد و مراکز اخلاق پژوه ایرانی را آماده مشارکت در چنین فرایندی کنیم چه کارهایی باید انجام دهیم؟

حسینعلی رحمتی
۱۲ آبان ۱۴۰۰
چهارشنبه دوازدهم آبان ۰۰
فضای مجازی و خطر کاهش روابط حقیقی در فضای فیزیکی فضای مجازی و خطر کاهش روابط حقیقی در فضای فیزیکی خطر جایگزین شدن «ارتباطات دیجیتالی» به جای روابط خانوادگی در «فضای فیزیکی» جدی است. برای مواجهه با پیامد‌‌‌‌های اخلاقی آن، چه باید کرد؟

#اتیکاتور
یکشنبه نهم آبان ۰۰
آمار سایت
مشاهده کامل آمار