اندکی اندیشه (پايگاه اطلاع رساني دکتر حسینعلی رحمتی)

...
جستجو
درسگفتارهای فلسفه غرب از هیوم تا هگل درسگفتارهای فلسفه غرب از هیوم تا هگل فایل های صوتی درسگفتارهای آشنایی با فلسفه غرب از هیوم تا هگل در سایت قرار داده شد. در این درسگفتارها سعی شده با بیانی ساده و منضبط دیدگاه فیلسوفان غربی پیشاکانتی و پساکانتی که ببشتر در ذیل ایده آلیسم آلمان شناخته می شوند یا بر آن تاثیر داشته اند معرفی گردد. فیلسوفانی چون هیوم، کانت، فیشته، شلینگ، و هگل. درباره هر یک از آنها منابعی به فارسی نیز برای مراجعه علاقه مندان معرفی شده است.
برای کاهش حجم فایل ها، هر درس در دو قسمت ارایه شده است
چهارشنبه بیست و نهم مرداد ۹۹
🌺 کامنت های کمینه (۳) 🌺 کامنت های کمینه (۳) ✅تنبیه موثر، یا تحصیلات تکمیلی خلاف‌افزایی؟ دوشنبه بیستم مرداد ۹۹ 🤡 کامنت های کمینه (۲) 🤡 کامنت های کمینه (۲) در خارجه هم پیپر خیرات نمی کنند.
یا چگونه در رشته انگشت چرخانی موبایل اول شویم.
دوشنبه بیستم مرداد ۹۹
🤡کامنت های کمینه 🤡کامنت های کمینه آنچه تقدیم می‌شود بخشی از طنزنوشته‌هایی است که در ذیل پروژه مطالعاتی بنده در اخلاق فناوری اطلاعات تقدیم میشود و کامنت هایی طنازانه است در ذیل اخبار واقعی. دوشنبه سیزدهم مرداد ۹۹ اصول اخلاقی مبلغان در برخورد با مخاطبان فضای مجازی اصول اخلاقی مبلغان در برخورد با مخاطبان فضای مجازی به گزارش ایکنا؛ حجت‌الاسلام حسینعلی رحمتی، کارشناس اخلاق در فضای مجازی، اقدام به انتشار فایل‌های تصویری با عنوان «تبلیغ به مقیاس ثانیه‌ها» با موضوع آموزش بایسته‌های استفاده از فضای مجازی برای مبلغان دین پرداخته است. دوشنبه سیزدهم مرداد ۹۹
آمار سایت
مشاهده کامل آمار