🤡 کامنت های کمینه (۲)

...
جستجو
۱۳۹۹/۵/۲۰ دوشنبه
(0)
(0)
🤡 کامنت های کمینه (۲)
🤡 کامنت های کمینه (۲)
✅یکی از نمایندگان مجلس فرموده اند: «خیلی از کشورها از تلگرام استفاده میکنند اما در ایران بیشتر برای سرگرمی به کار میرود و جای کتاب، ورزش و روابط اجتماعی را گرفته که این بُعد مثبتی ندارد.» (سايت تابناک، ۲۶ مرداد ۱۳۹۵). 
 
🤡 خدمت این نماینده محترم باید گفت اولا بخواهیم یا نخواهیم، سرگرمی و فان بودن یکی از کارکردها یا کژ-کارکردهای شبکه های اجتماعی است،
 
 ثانیا آن گونه که مطالب فوروارد شده دیگران توسط برخی هموطنانمان نشان می دهد در کشورهای دیگر هم وضعیت استفاده از شبکه ها خیلی بهتر از ما نیست و این گونه نیست که آن جا کاربران شبانه روز در حال ارائه کنفرانس علمی و انتشار پیپر باشند (Paper  همان «مقاله» خودمان است، ولی با کلاس تر).
 
 ثالثا اتفاقا (ر.ک: پایین این مطلب) برخلاف نظر این نماینده گرامی، استفاده بیش از اندازه از شبکه های اجتماعی و انس شبانه روزی با تلفن همراه موجب ورزیدگی انگشتان دست می شود که از این جهت نوعی ورزش به شمار می آید و با این دست و فرمان که پیش می رویم بعید نیست در آینده «رشته انگشت چرخانی موبایل» تبدیل به پرطرفدارترین رشته ورزشی کشورمان شود. حال اگر در کنار آن مقداری ضعف چشم و انحنای ستون فقرات و ده جور مریضی دیگر هم عارض بدن شود چندان مهم نیست، حتی ورزشکاران بزرگ هم گاهی آسیب های جزیی می بینند ما که تازه داریم از کوچه های خاکی شبکه های اجتماعی شروع می کنیم.
 
پ ن: به کار بردن دو کلمه تنوین دارِ «ثالثا اتفاقا» قطعا (شد سه تا) خون قاطبه ویراستاران و کسانی که زبان پارسی را پاس می دارند به جوش می آورد، ولی این عزیزان بنده را عفو کنند که بی تقصیرم، چرا که کثرت حشر و نشر با معتادان (به فضای مجازی) موجب می شود که آمیزاد نه تنها درست نویسی که درست گویی و درست خوانی را هم از یاد ببرد.
 
۱۵ مرداد ۱۳۹۹
دکتر حسینعلی رحمتی 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
آمار سایت
مشاهده کامل آمار